SPOKOJENÉ ZÁKAZNICE

Vaše spokojenost a krása, která září z vašich očí a osobnosti, mě naplňuje blahem. Děkuji všem svým ověřeným spokojeným klientkám za sdílení. 

Ahoj Kristy,
musím říct že jsem čekala že to bude hustý, ale až takovou sílu jsem teda nečekala. Když jsem měla v rukou indiánský náhrdelník měla jsem husí kuzi po celém těle a tekly mi slzy. Než jsem si ho nasadila, vedlo mě to k očistě šalvějí u meho oltáře, poděkování a zastavení se. Nesmírná pokora a vdecnost Chiapasek také úžasný. Moc ti děkuji za kolibříka navíc.
Měj se moc fajn a děkuji že jsi zprostředkovatel těchto úžasných bytosti.
 

Mexické Chiapásky doporučuje i naše skvělá porodní asistentka. Cítím se ukotvena ve svém vlastním středu. Vnímám své hranice a pevnost v sobě samé. Pás mi dodává sílu a je zdrojem mé stability. Pás je symbol ženskosti a uctění plodnosti Anna Kohutová

Děkuji Kristýna Arcoiris za prozáření dnů www.AlmaAzteca.cz
 

Dobre ráno Kristy - ráda bych MOC poděkovala za 2 mexické kousky od tebe: z obou jsem naprosto nadšena! Jedinečné na pohled, úžasná kvalita: připadám si v nich výjimečná. Tašku jsem nestihla vyfotit, ale posílám al. šaticky, ve kterých dnes vyrážím do práce.

Wuuu užasná farebná, cestovatelská atmoska prifrčala s tvojim baličkom, ďakujem aj za darček...bude mi zdobit moj tvorivý kutik

Děkuji za krásný šperk Kristýna Arcoiris, nemohla jsem odolat a udělala jsem si radost.

Ďakujem za nádherné šaty ... zažiarili na Oslave Jarnej Rovnodennosti....

Moc děkuji za nádheru, moje indiánská duše plesá a den určitě prosvětlí. Vezmu na svatbu syna, ale dnes asi nesundám.

Dneska jsem váhala mezi tmavě modrou a vínovou fajou,
přitáhla mě ta veselejší barva😀

Dnes ho mám poprvé na sobě, protože ještě byla ziměnka 🙂

Naše spokojená zákaznice Andrejka se svým šperkem.

Stačilo 5 minut a usmívam se na všechno okolo:) Už na zastávce mám léto v únoru:)