NADŠENÉ KLIENTKY

Vaše spokojenost a krása, která září z vašich očí a osobnosti mě naplňuje blahem. Děkuji všem svým ověřeným spokojeným klientkám za sdílení. 

Ahoj krásna žena . Balíček prišiel, je už rozbalený. Ďakujem za milé slová čo si mi napísala z vrecúška som si vybrala anakondu , mala som husinu keď som si ju prezerala. Zabiazala som si ju a utiahla, prisiel pocit narovnania, vytiahnutia a dôstojnosti mám ju a j teraz na sebe. Zavinutiee do nej šlo tak nejak samo, je to ako keď balíš niečo vzácne a chceš to ochrániť ešte raz ďakujem a ten druhý poklad sa prave chystam otvoriť, neviem či si ju uviažem teraz... Prišlo mi, že si ju mám dať na noc pod vankúš ...

recenze faja

Vřelé díky Kris Kristýna Arcoiris za překrásné faje a šaty Mají obrovskou sílu, o které jsem neměla ani zdání. Dlouho jsem zvažovala, zda nějakou pořídit, a jak spousta z nás žen si říkala, že ač jsou nádherné, všechno mít nemusím. Vnitřní volání bylo ovšem silnější a teď už vím proč. Mnohé již bylo řečeno a také těžko nalézám slova pro to, co se děje, když mě svou něžnou a přesto velkou silou ženství obejmou. Proto jen pokorně děkuji tak velké Milosti a požehnání. K údělu předávat tak vzácný dar Kris, v kterém je Tvá nádherná duše mám hlubokou úctu. S láskou Erika

recenze faja

Takové ohlasy mě moc těší. Od konference uběhlo několik dnů a ještě dnes jsem obdržela další kompliment od jednoho z účastníků na můj dress code. Stojí za to zmínit, že můj oděv by nebyl nijak zvláštní, kdybych na sobě neměla zlatou faju od Kristýna Arcoiris Z obyčejné halenky a sukně udělala neobyčejný a slavnostní dress code, ve kterém jsem se cítila báječně, protože faja mi poskytuje zejména oporu, ochranu a podtrhuje ženskost. A můj šatník zdobí ještě červená faja, kterou nosím téměř pořád.

Děkuji Kristý za to co děláš.

Milá Kristýnko, nevím za co dřív poděkovat, za krasný Obsidián ve tvaru srdce, z pouště, či za dva kolibříky, i když jsem prosila jen o jednoho, či za tuto nádhernou, již 4. faju. .

Děkuji Ti za Tvou štědrost, velkorysost, za Tvou odvahu, Tvé Srdce.

Ze srdce Ti přeji Radost, Štěstí a Lásku na Tvé Cestě.

Objímám Daniela Lirien

reference faja růžová
reference

propojování kultur a lidí...

Děkuji mé sestře za parádní kousek z Afriky a Kristýna Arcoiris za krásnou faju z Mexika

Kristýnko, už je doma, mám obrovskou radost.

Moc moc moc velkou. Moc velká spokojenost a ten pocit z toho že jí mám se nedá popsat.

Nejsou to pásky, ta energie co z nich jde rozbuší srdce 🙂

reference faja
reference pončo

Děkuji za dáreček navic. 😉 -  Krásně voní ty tyčinky. Ano jsem spokojená, je teploučké 🙂

Tato speciální Faja si mě zavolala už jen tím že je od Marii porodní asistentky, léčitelky, matky 5 dětí a vážené ženy. Je to 3 Faja kterou od Kris mám a všechny byly používány a mají nějaký příběh. Jsem ráda že jsem se ozvala v pravý čas a faju mohla získat a moc si přeji aby můj příběh dovedla ke krásnému zdravému porodu. Můj příběh je takový možná pro někoho strašný ale vlastně je očistným darem. Přála jsem si domácí porod měla jsem domluvenou porodní asistentku a těšila se na své 1. miminko. 10.7.2020 jsem šla na 1. monitoring a bylo mi řečeno že miminko nemá srdeční odezvy a že mám jet hned do nemocnice. 11.7. jsem na svět přivedla 14 dní před termínem již mrtvého syna. I přes to že porod běžel tak mě nutili ležet na zádech tlačili mi na břicho a vůbec poměrně drsný zážitek. Na to jak se doktoři tváří jak všechno vědí tak důvod proč nám neřekli že se to stává. Po nějakém čase kdy sem se cítila že jsem selhala a byla jsem mimo jsme s partnerem šli ke kamarádce která dělá konstelace a jiné a až ona nám dala srozumitelné vysvětlení. Na chvíli se stala naším synem a řekla nám že jedeme podle plánu. V přítelově mužské linii bylo něco zlého nějaká kletba a my 3 jsme se už tam někde nahoře domluvili že to očistíme. Náš syn to vzal na sebe. A mě si vybral jako mámu protože věděl že jsem dost silná to zvládnout. Řekl že si těhotenství užíval cítil naší lásku a že se nám znovu narodí. Až toto nám pomohlo se trochu uklidnit a brát vše s nadhledem. A opravdu po dvou letech je tu s námi. Bohužel 2. porod opět trochu drama a zase sme skončili v nemocnici. V těhotenství mi asi 3x posouvali termín a když mi ráno 16.8. 2022 praskla voda tak podle posledního datumu to byl 36 týden což porodní asistentka řekla že je moc brzy a že tedy jedeme. V porodnici po vyšetření a prohlížení papírů že je to ukončený 37 týden takže malého brali jako donošeného. Rozbíhání trvalo do druhého dne 17.8. a i po podání čtvrt tablety na rozeběhnutí porodu jsem se stále neotvírala zvyšovala se mi teplota a malému občas padaly odezvy tak kolem 4 odpoledne zaveleli že provedou císařský řez že kvůli předchozímu porodu nebudou riskovat.Zase bohužel pro mě jelikož mám potetovaná záda tak do celkové narkózy a malého místo v 9 večer na jipku mi přivezli až druhý den v 6 ráno. Jen díky lékům sem usnula a nenervovala se celou noc co s ním je. Je to můj učitel trpělivosti . Teď čekáme holčičku a jelikož by měla přijít 19 měsíců po porodu císařským řezem tak porodní asistentka rovnou řekla že nechce nic riskovat což já také ne a že k porodu s námi půjde ale určitě v porodnici. Takže mé přání je ať mě a naši dceru Faja ochrání a provede krásným zdravým a přirozeným porodem Moc děkuji za Kris že je a dělá to co dělá 🙂 

recenze faja těhotná žena
reference náušnice

Drahá Kristinko, moc si vážím, že vždy uděláš něco na víc, je to od Tebe moc ušlechtilá věc. Vážím si toho a žehnám celému Tvému životu i rodině. Ten kolibřík mě skoro rozplakal. Je zlatý a to je teď má barva a kolibřík semnou také stále chodí. Bude semnou tento jezdit všude autem a chránit mě. Co se týká náušnic, tak k tomu mám hluboký příběh Kristýnko. Kdysi jsem procházela 7 obřady ayahuascy s šamanem z Peru. Velký léčitel, který se opravdu nebál démonů. Když ke mě v ceremonii přišel a podával mi medicínu, řekl aaaa Reina a pak španělsky pronesl nějaké věty. Ptala jsem se překladatelky co mi říká? A ona mi řekla, že jsi královna a máš požádat nebe, aby ti vrátili zámek. .... Do té doby, než jsem uviděla ty náušnice na které jsem před časem neměla peníze, ale věděla jsem, že patří mě. A počkaly na mě. Otevřelo mi to mé nastavení, které cítím od narození. Cítím se doma v luxusu a ve zlatě a přitom celý život pracuji na existenčním disbalancu. Jako kdybych se narodila, abych si tuto inkarnaci zkusila žít v obyčejném světě a třeba se domů dostala až v pozdějším věku. Domů do hojnosti a královské krvi. Ty mi asi rozumíš. Děkuji a přeji Ti nádherné dny.

Kristínka z celého srdca Ti ďakujem za balíček. Nedokázala som si predstaviť, čo to so mnou urobí a som úplne nadšená. Ďakujem za možnosť, že som si ich mohla dovoliť. Budem sa tešiť na ďalšiu objednávku. Mimochodom ten odkaz pre Vlčicu a ďalší darček od teba... no.. milujem ťa 🙂

reference faja
recenze faja

Děkuji za tu zlatou faju, dělá mi její nošení moc dobře na bederku. Klidně sdílej, nosím téměř každý den.

Je to krásný pocit, krasne mě drží, nic se nerozjizdi... Objimá:) nekouše, miluju vlnu, nevadí mi, mám ji na oblečení :=)

reference faja
reference faja

Na první článek o fajách jsem kdesi narazila asi před třemi lety. Úplně mě nadchl, všechno to info co a jak a proč mi přišlo nějak známé, správné, krásné… Řekla jsem si ale, že jako všechny ty správné věci v životě ke mně moje faja přijde časem sama. Od té doby jsem viděla řadu okouzlujících žen s krásnými barevnými pásy.. až do chvíle před Kristýninou cestou do Maroka. Ten večer jsem navštívila kamarádku, která od ní má hned dvě - a mohla jsem si ji poprvé vyzkoušet. Často se to říká, ale ten pocit je fakt nepopsatelný.. už jsem ji prostě potřebovala, nejlíp hned. A taky hned mě jedna oslovila, Kristýna ji poslala pomalu cestou na letiště a já se tak těšila! ..než jí zásilkovna ztratila. Jo, i to se může stát. Střídavě jsme si psaly, doufaly a podávaly reklamace, až to vypadalo úplně beznadějně, balíček zmizel. Tak jsem se s ní rozloučila s tím, že asi ještě přece jen nebyl ten správný čas.. a najednou, jen tak po třech týdnech, přišla. Je nádherná a Vy kdo váháte - stojí to za to! Faja obejme, podrží, dodá sílu i ženskost. Děkuju rukám, které ji tkaly.. děkuju všem lidem a silám, které ji ke mně donesly.. děkuju Kris že spojuje světy. Kéž by se konečně spojila celá tahle planeta!

Ahoj, Kristýno, děkuju Ti z celého srdce. Vím, měli bychom se setkat, děkuju za panenky. Chtěla bych si s Tebou promluvit o mém životě, to jak ho vnímám. Posílám šťastné pozdravy. Obálku jsem poprvé otevřela mezi společenstvím tří stromů. Je to tak hřejivé u srdce.

Děkuju také tamním ženám Indiánkám.

Posílám pohled. Pá Janka

reference náušnice
recenze zlatá faja

Cítím se uzeměná, víc ve svém středu… Nedokážu to úplně popsat….. Sama sebou. Děkuju.

Ahoj Kristy,
musím říct že jsem čekala že to bude hustý, ale až takovou sílu jsem teda nečekala. Když jsem měla v rukou indiánský náhrdelník měla jsem husí kuzi po celém těle a tekly mi slzy. Než jsem si ho nasadila, vedlo mě to k očistě šalvějí u meho oltáře, poděkování a zastavení se. Nesmírná pokora a vdecnost Chiapasek také úžasný. Moc ti děkuji za kolibříka navíc.
Měj se moc fajn a děkuji že jsi zprostředkovatel těchto úžasných bytosti.
 

Mexické Chiapásky doporučuje i naše skvělá porodní asistentka. Cítím se ukotvena ve svém vlastním středu. Vnímám své hranice a pevnost v sobě samé. Pás mi dodává sílu a je zdrojem mé stability. Pás je symbol ženskosti a uctění plodnosti Anna Kohutová

Děkuji Kristýna Arcoiris za prozáření dnů www.AlmaAzteca.cz
 

Dobre ráno Kristy - ráda bych MOC poděkovala za 2 mexické kousky od tebe: z obou jsem naprosto nadšena! Jedinečné na pohled, úžasná kvalita: připadám si v nich výjimečná. Tašku jsem nestihla vyfotit, ale posílám al. šaticky, ve kterých dnes vyrážím do práce.

Wuuu užasná farebná, cestovatelská atmoska prifrčala s tvojim baličkom, ďakujem aj za darček...bude mi zdobit moj tvorivý kutik

Děkuji za krásný šperk Kristýna Arcoiris, nemohla jsem odolat a udělala jsem si radost.

Ďakujem za nádherné šaty ... zažiarili na Oslave Jarnej Rovnodennosti....

Moc děkuji za nádheru, moje indiánská duše plesá a den určitě prosvětlí. Vezmu na svatbu syna, ale dnes asi nesundám.

Dneska jsem váhala mezi tmavě modrou a vínovou fajou,
přitáhla mě ta veselejší barva😀

Dnes ho mám poprvé na sobě, protože ještě byla ziměnka 🙂

Naše spokojená zákaznice Andrejka se svým šperkem.

"Stačilo 5 minut a usmívám se na všechno okolo 🙂 Už na zastávce... mám léto v únoru. :)"

reference kolibřík faja
spokojená klientka
spokojená klientka
ponča reference
spokojená klientka
spokojená klientka
pončo recenze
spokojená klientka
spokojená klientka