Pár řádků o mně 🙂

          Ať to vypadá jakkoliv, byla jsem tady volána už hodně dlouho. Když jsem tady, nemám potřebu už nikam jinam jezdit. Chci poznávat tuto zem. Každý její kousek. Cítím se zde živá. Když zde nakupuji, mám euforické stavy. Já to dělám hlavně pro sebe, dává mi to pocit uspokojení. Musím se propojit s těmi lidmi i věcmi, protože v tom je jejich příběh a taky můj a pak váš. Ty věci se mnou cestují, vidí svět. Ke každé věci, kterou koupím, mám vztah. Je to krasné. Zároveň na těchto věcech nelpím, nevadí mi je pouštět, ale když cítím potřebu, dopřeji si. 
Po příjezdu do České republiky, jsem maminka na plný úvazek. Vařím, uklízím, peru, chodím s dětmi ven, hrajeme si spolu nebo jim vyprávím pohádky, které sama vymýšlím. Mimo to pro nás zajišťuji život v hojnosti. Dělala jsem to před příchodem mých dětí, v době, kdy se narodily a dělám to i teď. 

Jsem svobodná duše v těle, abych prožívala nádherné okamžiky života. Nikdo jiný, teď v tomto těle, v mé hlavě a srdci, není krom mě. Vybírám si štěstí, hojnost, lásku, komunikaci, přijetí, objetí, opravdovost, sdílení, zdraví, zážitky a vše co miluji si dovoluji.

Miluji své děti. Miluji kdo jsem.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video