Medicína Bufo alvarius

Včera to byly 4 roky, kdy jsem se poprvé setkala tvaří v tvař s medicínou Bufo alvarius a taky s Octaviem. Zatím nejsilnější objevená medicína na světě. Kristiánek měl měsíc a já byla ještě v šestinedělí. Bylo to šílené rozhodnutí, ale vedlo někde z hloubi duše. Pamatuji si slova která jsem pronesla, když jsem se vrátila: „Do pi…, já sem tak velká. Kur..va, já jsem Bůh.“ Pamatuji si, jak jsem viděla, že tu řešíme úplné blbosti, hrajeme hry, vymýšlíme, děláme důležité…, a to proto, abychom se zabavili, protože jsme nekoneční a nikdy neumřeme. Furt jsme božský proud.

Z toho nadhledu, který mi medicína přinesla, jsem viděla, že ve skutečnosti žádné minulé životy neexistují, vše se děje současně. Teď, ve všech paralelách.., a protože jsme opravdu všichni To Jedno, tak žijeme ve všech a zároveň všechny životy. Kdyby si to uvědomovali všichni, tak by brzo kartářky a regresní terapeuti z

Včera to byly 4 roky, kdy jsem se poprvé setkala tvaří v tvař s medicínou Bufo alvarius a taky s Octaviem. Zatím nejsilnější objevená medicína na světě. Kristiánek měl měsíc a já byla ještě v šestinedělí. Bylo to šílené rozhodnutí, ale vedlo někde z hloubi duše. Pamatuji si slova která jsem pronesla, když jsem se vrátila: „Do pi…, já sem tak velká. Kur..va, já jsem Bůh.“ Pamatuji si, jak jsem viděla, že tu řešíme úplné blbosti, hrajeme hry, vymýšlíme, děláme důležité…, a to proto, abychom se zabavili, protože jsme nekoneční a nikdy neumřeme. Furt jsme božský proud. krachovali. Je to vše jen hra s myslí. Je lehké se chytit, i já tomu podlehám občas. Nechala jsem si vyložit karty na budoucnost a vím, že z toho jsem pak jen manipulována, protože tomu dávám pozornost. Jen v přítomnosti se to děje. Budoucnost a minulost jsou iluze, když jim dáváme energii, tak nás pak lehce lapnou. Jsme na nich nalepeni jako lepidlo, ale je to vše pravě na nás. V nebi nesedí pánbíček a nezapisuje nám naše hříchy, protože existují univerzální platné zákony napříč prostorem a časem a ty fungují pro všechny stejně. Nejsou výjimky a to je spravedlnost. Chceš věřit tomu, že máš karmu a musíš si něco odpykat? Že půjdeš po smrti do nebe, když budeš hodný? Nebo že když budeš hodně dávat, hodně dostaneš? Něco za něco? Tak to není. Věř si čemu chceš, protože vírou vytváříš svou realitu a stane se tvou pravdou. Takže opravdu můzeš cokoliv. Jsme nekoneční, hrajeme si, zkoušíme tady, co chceme, můžeme. Neskončí to ani když odejdeme z těl, nikdy to neskončí, proto když spěchám, tohle mě uklidní.

Jsem často netrpělivá. Nejraději bych byla v Mexiku, abych se podívala do očí člověku, který ve mně otevřel největší poklady a taky démony… No to je zase drama a telenovela… to vše výš, co jsem napsala, ten nadhled, mě uklidňuje a cítím z toho opravdu, že nemám za kým spěchat, ani co rychle dokazovat. Když se uklidním, podívám se do sluníčka, raději půjdu umýt nádobí, nebo dělat mozaiky. Je to lepší, než mermomocí se hnát za iluzí budoucnosti, která jistě někdy přijde, ale v plynutí a ve správném Teď.

Přeji vám krásný, barevný den 🙂

  • Kategorie